Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Market Leader 3rd Pre-Intermediate Student's Book+DVDУвеличить

530,00 грн.

Market Leader 3rd Pre-Intermediate Student's Book+DVD (9781408237076)Market Leader 3rd Edition Pre-intermediate Student's Book with DVD, підручник для студента

by Pearson Education (Longman)

published in 2011

 

Market Leader 3rd Edition (3 видання) – новий пiдручник дiлової англiйської мови, в який внесено змiни та доповнення, що вiддзеркалюють швидкоплинність у свiтi бiзнесу. Видання 2011 року.

Market Leader 3rd Edition містить повністю оновлений матеріал. Автентичне джерело Financial Times стало основою для розробки навчального бізнес курсу.  Вправи на аудіювання допомагають краще розвинути навички сприйняття англійської мови на слух. В кінці кожного розділу є завдання на моделювання різноманітних бізнес ситуацій разом з цікавими вправами на вирішення типових ділових ситуацій.

У новому виданні збережено динамічний і ефективний підхід, завдяки якому цей курс популярний серед програм навчання ділової англійської у всьому світі.

DVD-ROM містить аудіо- і відеоматеріал, необхідний для навчання.    

С данным товаром также покупают: