Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
New Total English Upper-Intermediate Student's BookУвеличить

745,00 грн.

New Total English Upper-Intermediate Student's Book (9781408267240)New Total English Upper-intermediate Student's Book, книга для студента

by Pearson Education (Longman)

published in 2013

 

New Total English це друге, оновлене видання відомого навчального курсу Total English.

Шести-рівневий курс для молоді й дорослих (від 15 років), розраховано на 120-150 академічних годин на кожен рівень, рекомендовано для курсів іноземних мов та вищих навчальних закладів.

Підручник з диском (на якому всі сторінки, аудіо та відео матеріали до курсу -  в електронному форматі)  має 12 тематичних розділів. На початку кожного розділу студенти знайомляться з новою лексикою , яку потім засвоюють  за допомогою текстів для читання.
Розділ Active grammar  -  містить граматичні структури, які студенти зможуть  надалі опрацювати за допомогою вправ.
New Total English  має   багато завдань на аудіювання. Прослуховування текстів спонукає студентів не лише переказувати почуте, але й розповідати реальні історії з власного життя, дискутувати, відстоювати власну точку зору.

How to use секція розроблена з метою введення шаблонів ”запитання – відповідь”.

Підручник  New Total English містить:

·         DVD фрагменти з додатковими вправами до кожного розділу;

·         Секції Reference та Review  - для повторення і тестування пройденого матеріалу;

·         Розділ Writing bank (наприкінці підручника) - спеціально розроблений з метою тренування письмових навичок студентів.

На допомогу вчителю: всі тестові матеріали з відповідями на компакт-диску Test Master у книзі для вчителя; роздатковий поурочний матеріал для студентів; додаткові завдання до відео уроків.

Більше інформації та завдань на сайті: www.pearsonELT.com/newtotalenglish