Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
New Total English Intermediate Student's BookУвеличить

745,00 грн.

New Total English Intermediate Student's Book (9781408267189)New Total English Intermediate Student's Book, книга для студента

by Pearson Education (Longman)

published in 2013

 

New Total English це друге, оновлене видання відомого навчального курсу Total English.

Шести-рівневий курс для молоді й дорослих (від 15 років), розраховано на 120-150 академічних годин на кожен рівень, рекомендовано для курсів іноземних мов та вищих навчальних закладів.

Підручник з диском (на якому всі сторінки, аудіо та відео матеріали до курсу -  в електронному форматі)  має 12 тематичних розділів. На початку кожного розділу студенти знайомляться з новою лексикою , яку потім засвоюють  за допомогою текстів для читання.
Розділ Active grammar  -  містить граматичні структури, які студенти зможуть  надалі опрацювати за допомогою вправ.
New Total English  має   багато завдань на аудіювання. Прослуховування текстів спонукає студентів не лише переказувати почуте, але й розповідати реальні історії з власного життя, дискутувати, відстоювати власну точку зору.

How to use секція розроблена з метою введення шаблонів ”запитання – відповідь”.

Підручник  New Total English містить:

·         DVD фрагменти з додатковими вправами до кожного розділу;

·         Секції Reference та Review  - для повторення і тестування пройденого матеріалу;

·         Розділ Writing bank (наприкінці підручника) - спеціально розроблений з метою тренування письмових навичок студентів.

На допомогу вчителю: всі тестові матеріали з відповідями на компакт-диску Test Master у книзі для вчителя; роздатковий поурочний матеріал для студентів; додаткові завдання до відео уроків.

Більше інформації та завдань на сайті: www.pearsonELT.com/newtotalenglish