Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Ready for First 3rd Ed Workbook with Key & Audio CD PackУвеличить

390,00 грн.

Ready for First 3rd Ed Workbook with Key & Audio CD Pack (9780230440074)
Ready for First 3rd Ed Workbook with Key & Audio CD Pack, робочий зошит

Підготовка до іспитів (FCE)

  

Рівень: Upper-Intermediate

Рік видання: 2013

 

Третє видання популярного навчального посібника Ready for FCE призначене для підготовки до іспиту Cambridge English: First (FCE).

Посібник передбачає систематичний розвиток та всебічне опрацювання всіх чотирьох мовленнєвих вмінь, а також пропонує поглиблену екзаменаційну практику. Такий покроковий підхід гарантує те, що студенти будуть почуватися підготовленими та впевненими до здачі оновленого Cambridge English: First exam 2015.

eBOOK - містить електроний варіант друкованої книги Student's (або Teacher's) Book, а також надає доступ до Student's Resource Centre, де знаходяться аудіо та відео файли, тощо.

В новому виданні враховані зміни у змісті екзамену, які набудуть чинності в 2015 році. До підручника для студента додається код доступу до онлайн компоненту Macmillan Practice Online, який містить не тільки інтерактивні вправи, але і два онлайн-тести в форматі екзамену та відеоматеріали для підготовки до частини Speaking.

 Основні характеристики :

- в новому виданні враховані зміни у змісті екзамену FCE, які наберуть чинності в 2015 році;

- особлива увага зосереджена на словотворі, використанні фразових дієслів та словосполучень;

- нове видання містить довідник щодо підготовки до письмової частини іспиту.