Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Super Minds 2 Student's Book+DVD-Rom+Lessons Plus for UkraineУвеличить

315,00 грн.

Super Minds 2 Student's Book+DVD-Rom+Lessons Plus for Ukraine (9780521148597)Super Minds 

Навчальний курс для учнів 1-6 класів спеціалізованої школи, розрахований на 5 годин на тиждень.

Додаткові уроки Lessons Plus for Ukraine доповнюють курс Super Minds необхідним лексичним та граматичним матеріалом для повної відповідності вимогам шкільної програми.

Кожний компонент містить: два додаткових уроки на кожному рівні; словник школяра My Words з транскрипцією та перекладом на українську мову; український країнознавчий компонент. 

Кожен рівень підручника розпочинається вступним юнітом (6 сторінок), і містить 9 основних юнітів (12 сторінок), які закінчуються уроком повторення і закріплення матеріалу. Інтерактивний DVD-ROM - це додатковий компонент для самостійної роботи вдома та групової роботи в класі. Містить інтерактивні ігри та вправи, захоплюючу анімацію історій з підручника, пісні з версією караоке та можливістю записувати свій голос, невеличкі відеосюжети, які можуть бути озвучені одним або двома учнями.