Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Schritte international im Beruf 1-6 Übungsbuch+CD. Kommunikation am ArbeitsplatzУвеличить

505,00 грн.

Schritte international im Beruf 1-6 Übungsbuch+CD. Kommunikation am Arbeitsplatz (9783196818512)Унікальна серія навчальних матеріалів для всіх, хто вивчає німецьку мову для професії.
 

  • Якщо Ви готельний працівник, перукар, бібліотекар, медсестра, офіціант тощо і потребуєте знань з німецької мови, то книга Deutsch für… Ihren Beruf саме для Вас! Тут Ви знайдете найважливіші мовні вирази та лексичні звороти для Вашої професії, які гарно пояснені через малюнки та різноманітні вправи.
  • У підручнику Aktuelle Lesetexte aus Wirtschaft und Beruf Вашій увазі пропонуються 20 дидактизованих текстів професійної та економічної спрямованості, до яких подані численні завдання для опрацювання.
  • Посібник Kommunikation am Arbeitsplatz“ з аудіо диском стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче розвинути вміння ефективного спілкування у ділових ситуаціях.
  • Гарним додатком при цьому є аудіо матеріал Deutsch in der Kaffeepause, який можна слухати в дорозі, в автомобілі або вдома, коли у Вас є вільних 5 хвилин і засвоювати при цьому основні мовні звороти у різних ситуаціях ділового світу.