Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Keynote Upper-intermediate Student's Book+DVD RomУвеличить

530,00 грн.

Keynote Upper-intermediate Student's Book+DVD Rom (9781305399136)Keynote Upper-intermediate Student's Book with DVD-Rom, підручник для студента

by National Geographic Learning

published in 2018

 

Видавництво National Geographic Learning з гордістю представляє навчально-методичний комплект Keynote.

Це унікальне новаторське видання повністю побудовано на основі всесвітньо відомих конференцій TED Talks. Натхненні та мотивуючі відео і тексти від TED Talks стимулюють особистий розвиток, а цікаві матеріали з різних професійних сфер дають студентам змогу розвиватися у професійному напрямку.

Незвичне поєднання загальної та ділової англійської робить цей курс не схожим на жоден інший. Кожне завдання – це виклик для студента ставати більш професійним та мотивованим громадянином світу. Keynote заохочує студентів не тільки до вивчення англійської мови як засобу спілкування, але й мотивує на нові звершення та самовдосконалення, змушує думати та оцінювати, допомагає глибше пізнавати навколишній світ.

Вивчаючи англійську мову з Keynote, студенти мають змогу:
- розвивати критичне мислення і оцінювати почуте та прочитане;
- переглядати автентичне відео та слухати живу англійську мову;
- знаходити нові мотивуючі ідеї у презентаціях спікерів TED Talks;
- удосконалювати презентаційні навички та ділитися власними ідеями з групою.

У підручнику  Students Book досконало опрацьовується читання, письмо, аудіювання. Підручник структурно поділено на 12 юнітів, після кожних двох юнітів приведені вправи для контролю засвоєних знань.

Окрім загальних навичок, необхідних для ефективного користування англійською мовою, автори курси додали ще декілька завдань:

Authentic listening – завдання, спрямоване на розуміння мови носіїв та тих, для кого англійська – це друга мова;
Critical thinking допомагає студентам оцінювати та робити висновки;
Vocabulary in context – завдання для розвитку навичок спілкування у реальному житті;
Presentation skills допомагають студентам розвивати впевненість перед публікою та правильно представляти інформацію;
21st Century Outcomes – в ньому опрацьовується все, починаючи від написання висновків і закінчуючи аналізом та оцінюванням доказів для прийняття рішення.

При опрацюванні лексичного матеріалу автори надають приклади написання та вимови як британського варіанту, так і американського.

Для більш ефективного опрацювання граматики наприкінці підручника окремо винесено граматичний довідник з додатковими вправами.

У робочому зошиті Workbook після кожного юніту представлені завдання з підготовки презентації чи письмові вправи. Коли студент готує презентацію, він читає, пише та під час доповіді опрацьовує говоріння. Перед кожною доповіддю студенту необхідно провести самооцінювання, використовуючи власний відеозапис чи тренуючись перед дзеркалом. Письмове завдання  - це вид письма, який часто використовується в реальному житті та є необхідним для ефективної роботи у професійній сфері. Наприклад, короткий електронний лист, нотатки, історія чи висловлювання власної думки.

Книга для вчителя  Teachers Book містить структуровані та чіткі інструкції до проведення кожного завдання. Вона підходить для використання як викладачами зі стажем, так і для початківців. На початку кожного юніту надаються основні положення та теми. Окрім рекомендацій, у книгу для вчителя інтегровані корисні поради та відповіді до завдань. Додаткові тести знаходяться в кінці книги.

Спеціально для навчального курсу Keynote було розроблено окремий сайт www.eltkeynote.com. Тут можна ознайомитися з прикладами сторінок всіх рівнів курсу та подивитися відео від авторів. Щоб отримати доступ до додаткових матеріалів, при реєстрації необхідно ввести код, який знаходиться у підручнику або книзі для вчителя.

Код, що надається у підручнику, надає змогу завантажувати відео, списки слів та доступ до розділу TED Talk Workplace English Worksheets. Він призначений для додаткових занять і пропонує матеріали з різних професійних сфер, починаючи від фінансових послуг та освіти і закінчуючи інформаційними технологіями та логістикою.

Використовуючи код, який міститься у книзі для вчителя, викладач отримує можливість завантажити додаткові тестові та граматичні завдання, відповіді до завдань, а також тексти для додаткового читання.