Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Lagune 2 KursbuchУвеличить

430,00 грн.

Lagune 2 Kursbuch (9783190016259) • Lagune 2 Kursbuch

  Підручник для студента  

  Видавництво: Hueber

  Рік видання: 2005

  Підручник з німецької мови, призначений для дорослої та молодіжної аудиторії рівнів A1-B1.

  Кожна лекція підручника складається з п’яти основних коротких блоків обсягом чотири сторінки: Fokus Strukturen, Fokus Lesen, Fokus Hören, Fokus Sprechen, FokusSchreiben. Таким чином, основою кожного блоку є тренування однієї з мовних навичок.

  Кожна лекція являє собою тематичну структуру, яка починається ввідною сторінкою в тему, має дві сторінки з країнознавчими фото та блоком „Anker“ ("DaskönnenSiejetzt"), в якому подається перелік здобутих вмінь після проходження лекції,  а також сторінку „Augenzwinkern“з іронічним ігровим діалогом, який допомагає закріпити матеріал теми та показує приклад вживання вивченого матеріалу в повсякденному спілкуванні.

  Додатково підручник містить також: тест з вправами для тренування складання іспиту до кожного мовного рівня; систематичний огляд граматичного матеріалу підручника та перелік нової лексики лекцій.

  Підручник та робочий зошит пропонують разом велику кількість цікавих вправ, що допоможуть засвоїти комунікативний потенціал лекційних тем

  До кожного рівня підручника пропонується СD-ROM—навчальна програма, яка містить багато вправ до текстів для читання та аудіювання, нової лексики та граматики. Диск можна використовувати як ефективне доповнення до уроку, так і для самостійного опрацювання  вдома для повторення й закріплення засвоєних знань. Рубрики диску: структура (вступ до теми), читання, аудіювання, говоріння та письмо — відповідають підтемам в книзі.