Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Gateway B1+ Intermediate Student's BookУвеличить

370,00 грн.

Gateway B1+ Intermediate Student's Book (9780230723504)Gateway B1+ Intermediate Student's Book, книга для студента

by Macmillan

published in 2012

  

Gatewayце курс для молоді, який складається з 5 рівнів. Він створений для того, щоб підготувати студентів до успішного складання іспитів та до вступу у вищі учбові заклади, а також щоб розвинути здібності , які необхідні для навчання в університетах та для побудови успішної кар’єри.

Gateway допомагає учням старших класів підготуватися до складання фінального іспиту з англійської мови, дає можливість регулярно перевіряти рівень своєї підготовки, сприяє розвитку мовленнєвих вмінь та навичок.  Підручник має велику кількість різноманітних вправ тренувального та творчого характеру, завдання, які розширюють фактичні знання студентів в сфері лексики та граматики сучасної англійської мови, а також вдосконалює комунікативні навички.

Структура підручника – це 10 тематичних розділів.

Розділ Gateway to Exams має завдання екзаменаційного характеру, які розвивають навички, необхідні для успішного складання іспитів;

Розділ Click (Cross-Curricular, Literature, International Cultural Knowledge) – це  цікаві за змістом та захоплюючі за тематикою завдання, які були розроблені на основі автентичних матеріалів.

Словник активної лексики в Робочому зошиті Workbook доповнюється списками нових слів в кінці кожного уроку та вправами на їх відпрацювання.

В розділі Writing bank наводяться приклади письмових робіт різних жанрів та стилів.

В секціях Study Skills та Exam Success, які інтегровані в матеріал всього підручника, містяться поради щодо правильності виконання екзаменаційних завдань.