Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
em neu Hauptkurs Kursbuch+Arbeitsbuch, Lektion 6-10Увеличить

350,00 грн.

em neu Hauptkurs Kursbuch+Arbeitsbuch, Lektion 6-10 (9783195516952) •     em neu Hauptkurs Kursbuch+Arbeitsbuch, Lektion 6–10. 

      Підручник для студента та робочий зошит.  Урок 6-10   

      Видавництво: Hueber

      Рік видання: 2008

  Гарно представлені літературні тексти, фото, різноманітні типи текстів для аудіювання та вправи для розвитку креативного письма.

  Комунікативна спрямованість курсу розкривається через завдання для монологічного, діалогічного, ситуаційного мовлення тощо, які розвивають мовну компетенцію студентів автентичних та умовно створених (іспит) ситуаціях.

  Подані різноманітні пропозиції проектних робіт в групах, парах чи самостійно, які передбачають пошук інформації, систематизацію, узагальнення та презентацію, до них додаються вказівки і рекомендації щодо організації та проведення проекту. Граматика представлена в кінці уроку систематизовано та схематично.