Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
New Success Pre-intermediate Student's BookУвеличить

470,00 грн.

New Success Pre-intermediate Student's Book (9781408271513)New Success Pre-intermediate Student's Book with Active Book Pack, книга для студента

by Pearson Education (Longman)

published in 2012

  

Друге видання відомого навчального курсу  Success. Інтенсивний 4-рівневий курс для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, ліцеїв та гімназій. Рекомендовано для підготовки до ДПА,  ЗНО та інших міжнародних іспитів.

Підручник   New Success не лише навчає англійській мові, але й інформує учнів щодо питань громадянства, літератури, історії, географії, мистецтва, науки й технологій, а також висвітлює проблеми повсякденного життя, спонукаючи учнів формулювати й відстоювати власну точку зору. Матеріал підручника подано у форматі сучасних іспитів, враховуючи новітні методичні тенденції.

На диску учень знайде: інтенсивне формування мовних навичок, використання стратегій навчання і підготовка до іспитів з англійської; багато інформації про англомовний світ; різноманітний граматичний матеріал.

На допомогу вчителю: відповіді до всіх завдань підручника та робочого зошита; роздатковий матеріал; тестові завдання; завдання до відео уроків.