Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Cutting Edge 3rd Starter WorkbookУвеличить

350,00 грн.

Cutting Edge 3rd Starter Workbook (9781447906704)Cutting Edge 3rd Edition

by Pearson Education (Longman)

Cutting Edge 3rd Starter, робочий зошит  

6-рівневий курс Cutting Edge 3d Edition для молоді та дорослих (від 15 років і більше). Рекомендований для вищих учбових закладів та курсів англійської мови. Курс пропонує чудово збалансований матеріал для розвитку всіх мовленнєвих вмінь, удосконалення знань лексико-граматичного матеріалу, для більш впевненого просування з одного рівня до іншого.

Серед нових характеристик -  уроки World Culture, які надають цікавий матеріал щодо актуальних тем розвитку сучасного світу, спонукають до обговорення цих питань, створюють поле для дискусій; а також уроки Language Live, які мають за мету роботу з функціональним лексико-граматичним матеріалом та письмом.

Нове видання Cutting Edge 3d Edition супроводжується новими відео матеріалами та цифровими компонентами. Все це дозволяє вивчати англійську мову за допомогою сучасних інструментів.

MyEnglishLab for Cutting Edge Third edition дає студентам можливість виконувати домашні завдання в режимі онлайн. Крім цього,  автоматично діє система перевірки, посилання та підтримки у будь-який зручний для студентів час.