Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Business Result 2nd Intermediate Student's Book Pack+DVDУвеличить

350,00 грн.

Business Result 2nd Intermediate Student's Book Pack+DVD (9780194739399)Business Кesult 2nd Intermediate Student’s Book with DVD-ROM & Online Workbook, підручник для студента

by Oxford

published in 2012

 

Business Result 2nd Edition – це 6-рівнева серія підручників з комунікативним підходом до навчання, а також з мультимедійним компонентом. Це практичний бізнес курс, який навчає студентів усім навичкам, необхідним для ефективної роботи в бізнес сфері. Кейси з реальних ситуацій присутні в кожному розділі підручника. Відео інтерв’ю з професорами Кренфілдського університету, а також з менеджерами компаній та бізнес експертами  можна побачити на DVD-Rom, який додається до підручника.

Class DVD, що є частиною книги для вчителя Teachers Book, містить завдання та повний текст відео, ці матеріали можна роздрукувати для роботи в класі.

 

DVD-ROM, який додається до підручника,  виконує функції робочого зошита. В ньому міститься відео кліпи для кожного розділу з різноманітними документальними фрагментами та оригінальні інтерв’ю.


С данным товаром также покупают: