Англійська мова, підручники з англійської мови, Англійські книжки, словники з англійської мови, граматика з англійської мови. купити підручники з англійської мови, інтернет магазин підручників з англійської, німецької та французської мов
В корзине:
0 товар(ов).

Поиск
Расширенный поиск
Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?
Advanced Grammar in Use 3rd+interactive ebookУвеличить

500,00 грн.

Advanced Grammar in Use 3rd+interactive ebook (9781107539303)Advanced Grammar in Use 3rd Edition with Answers and Interactive eBook

by Cambridge

published in 2015

  

Один із найкращих посібників з граматики для тих, хто вивчає англійську мову. Цей підручник – це третє видання, яке містить правильні відповіді до завдань, інтерактивну електронну книгу, а також 100 розділів довідникового та практичного граматичного матеріалу з кольоровими ілюстраціями  та зручними схемами.

Підручник Advanced Grammar in Use 3rd  ідеально підійде для тих, хто готується складати наступні іспити: Cambridge Advanced, Cambridge Proficiency або IELTS. Він підтримується Cambridge International Corpus, що забезпечує автентичність та відповідність сучасним нормам англійської мови.

Електронна книга має ті ж самі граматичні пояснення та вправи, що і друкована книга, а також додаткові інші матеріали. Ви маєте змогу прослухати всі приклади речень з посібника, записати свої відповіді до вправ, виділяти текст, робити закладки та додавати свої власні нотатки.